Agáta Nové Městečko

Základní informace: 

Jméno: Agáta Nové Městečko
Zvaná: Agáta
Narozená: 16.9.2018

Ostatní informace:

Číslo zápisu: CMKU/LS/871/18
Průkaz původu: Odkaz

Tituly:


Výstavní úspěchy:


Třída štěňat:
02.02.2019 – DUO CACIB Brno – VN1, BEST BABY – Bojana Razpotnik (SL)03.02.2019 – DUO CACIB Brno – VN1, BEST BABY – Yla- Satu Mononen (FI)

Třída dorostu:
14.04.2019 – MVP České Budějovice – VN1 – MVDr. František Šimek (CZ)
21.04.2019 – MVP PRAGUE EXPO DOG – VN1 – Andraš Polgar (SRB) + 2. místo nejlepší dorost v závěrečné soutěži!!! – Otakar Vondrouš (CZ)
05.05.2019 – Klubová výstava LK ČR – VN2 – Lenka Fairaislová (CZ)

Třída mladých:
16.06.2019 – XLV. Karkonoska Wystawa (PL) – Exc.1, Youth Winner, Best Junior, Best of Breed !!! – Waldemar Mrowiec (PL)
23.06.2019 – MVP Brno – V1, CAJC, BOJ – Otakar Vondrouš (CZ)
30.06.2019 – NVP Klatovy – V1, CAJC, BOJ, BOS – František Pasák (CZ)
06.07.2019 – IDS Wisla (PL) – Exc.2 – Piotr Król (PL)
14.07.2019 – NVP Mladá Boleslav – V2 – Milan Plundra (CZ)
20.07.2019 – IDS Konopiska (PL) – Exc.1, Youth Winner – Jolanta Kawecka (PL)
31.08.2019 – IDS Rybnik Kamieň (PL) – Exc.1, Youth Winner, Best Junior, Best of Breed !!! – Marian Draganescu (RO)
22.09.2019 – Speciální výstava LK ČR Žamberk – V1, CAJC – Milan Plundra (CZ)
04.10.2019 – IDS Komárom (HU) – Exc.1, CAJC, BOJ – Péter Harsányi (HU)
05.10.2019 – IDS Komárom (HU) – Exc.1, CAJC, BOJ – Dr. Katalin Balogh (HU)
06.10.2019 – IDS Komárom (HU) – Exc.1, CAJC, BOJ, BOS, DERBY WINNER – Béla Siklósi (HU)
12.10.2019 – IDS Dortmund (DE) – V2, Res. Anw. Dt. Jug. Ch. (VDH) – A. Sandes
13.10.2019 – IDS Dortmund (DE) –  V1, Anw. Dt. Jug. Ch. (VDH) Bester JugenhundHerbst Jugendsieger 2019!
25.10.2019 – IDS Bratislava (SK) – Exc.1,CAJC, BOJ, BOB !!! – Boris Spoljarič (HR)
26.10.2019 – IDS Bratislava (SK)Exc.1,CAJC, BOB !!! Lenka Fairaislová (CZ)
27.10.2019 – IDS Bratislava (SK) – Exc.1,CAJC, BOJ, BOSGabriela Ridarčíková (SK)
15.11.2019 – Geneva (CH) – Exc.1, CAJC, BOJ, BOS – Eytan Hendel (IL)
15.11.2019 – Geneva (CH) – Exc.1. CAJC, BOJ, BOB, BIS junior 2 MÍSTO!!! – Einar Paulsen (DK)
16.11.2019 – Geneva (CH) – Exc.1, CAJC
Fabio Amorim (BR)
17.11.2019 – Geneva (CH) – Exc.1,
CAJC, BOJ – Boris Chapiro (FR)
07.12.2019 – IHA Wels (AT) – Exc.1, CAJC, BOJ, BOB !!! – Andras Korozs
08.12.2019 – IHA Wels (AT) – Exc.1, CAJC, BOJ, BOB!!! – Mag. Gerhard Pollinger – Sorré


Mezitřída:
12.01.2020 – NVP Brno – V1, CAC, NV, BOS – Mvdr. Bojan Matakovič (HR)
24.01.2020 – IDS Nitra – V1, CAC, Res. CACIB – De Cuyper Jos (BE)
25.01.2020 – IDS Nitra – V1, CAC, CACIB, BOB – Miroslav Václavík (CZ)
26.01.2020 – IDS Nitra – V1, Res. CAC – Milivoj Uroševič (SRB)
01.02.2020 – Duo CACIB Brno – V1, CAC, CACIB, BOS – Mvdr. Vladimir Piskay (SK)
02.02.2020 – Duo CACIB Brno – V1, CAC, CACIB, BOB. BIG 1, BIS 2 !!! – Štefan Šinko (SL)
20.08.2020 – IDS Szilszvásvarad (HU) – Exc.2, Res. CAC – Szabo Sándor (HU)
21.08.2020 –  IDS Szilszvásvarad (HU) – Exc,1, CAC, CACIB, BOB – Groschl Ferenc (HU)
22.08.2020 –  IDS Szilszvásvarad (HU) – Exc.1, CAC, Res. CACIB – Dr. Kaszás Emese (HU)


Třída otevřená:
27.09.2020 – IDS Leszno (PL) – Exc.1, CWC, CACIB, BOS – Piotr Król (PL)
02.10.2020 – CACIB Komárom (HU) – Exc.1, CAC, CACIB, BOB – Dr. Balogh Katalin (HU)
03.10. 2020 CACIB Komárom (HU) – Exc.1, CAC, CACIB, BOS a Kvalifikace na CRUFTS – Hartmann György (HU)
04.10.2020 – CACIB Komárom (HU) – Exc.1, CAC, CACIB, BOB, DERBY WINNER – Juhász Istvánné (HU)

Třída vítězů:
28.06.2020 – KV LK Němčice u Kolína – V1 – Miroslav Václavík (CZ)
16.08.2020 – NVP Mladá Boleslav – V1, CAC, NV, BOB – Renata Cepková (CZ)
05.09.2020 – Speciální výstava LK ČR Milovice u Hořic – V1, CAC – Karel Frank (CZ)
06.09.2020 – NVP Olomouc – V1, CAC, NV, BOB – Miroslav Václavík (CZ)
24.4.2021 – KV LK Němčice u Kolína – V1, CAC, KLUBOVÝ VÍTĚZ, BOB – Martina Kučerová

Třída Šampionů:
28.04.2021 – San Marino (IT) – Exc.1, CAC, CACIB, BOB – P. Muntean (ROU)
29.04.2021 – San Marino (IT) – Exc. 1, CAC, CACIB, BOB – L. Mularoni (SMR)
30.05.2021 – IDS CACIB Leszno (PL) – Exc.1, CAC, CACIB, BOB – Jaroslav Grund (PL)
06.06.2021 – I. Krajowa wystawa Krakow (PL) – Exc.1. CAC, BOB – Janusz Opara (PL)

 

 

Galerie: