Agáta Nové Městečko

Základní informace: 

Jméno: Agáta Nové Městečko
Zvaná: Agáta
Narozená: 16.9.2018

Ostatní informace:

Číslo zápisu: CMKU/LS/871/18
Průkaz původu: Odkaz

Tituly:


Výstavní úspěchy:


Třída štěňat:
02.02.2019 – DUO CACIB Brno – VN1, BEST BABY – Bojana Razpotnik (SL)03.02.2019 – DUO CACIB Brno – VN1, BEST BABY – Yla- Satu Mononen (FI)

Třída dorostu:
14.04.2019 – MVP České Budějovice – VN1 – MVDr. František Šimek (CZ)
21.04.2019 – MVP PRAGUE EXPO DOG – VN1 – Andraš Polgar (SRB) + 2. místo nejlepší dorost v závěrečné soutěži!!! – Otakar Vondrouš (CZ)
05.05.2019 – Klubová výstava LK ČR – VN2 – Lenka Fairaislová (CZ)

Třída mladých:
16.06.2019 – XLV. Karkonoska Wystawa (PL) – Exc.1, Youth Winner, Best Junior, Best of Breed !!! – Waldemar Mrowiec (PL)
23.06.2019 – MVP Brno – V1, CAJC, BOJ – Otakar Vondrouš (CZ)
30.06.2019 – NVP Klatovy – V1, CAJC, BOJ, BOS – František Pasák (CZ)
06.07.2019 – IDS Wisla (PL) – Exc.– Piotr Król (PL)
14.07.2019 – NVP Mladá Boleslav – V2 – Milan Plundra (CZ)
20.07.2019 – IDS Konopiska (PL) – Exc.1, Youth Winner – Jolanta Kawecka (PL)
31.08.2019 – IDS Rybnik Kamieň (PL) – Exc.1, Youth Winner, Best Junior, Best of Breed !!! – Marian Draganescu (RO)
22.09.2019 – Speciální výstava LK ČR Žamberk – V1, CAJC – Milan Plundra (CZ)
04.10.2019 – IDS Komárom (HU) – Exc.1, CAJC, BOJ – Péter Harsányi (HU)
05.10.2019 – IDS Komárom (HU) – Exc.1, CAJC, BOJ – Dr. Katalin Balogh (HU)
06.10.2019 – IDS Komárom (HU) – Exc.1, CAJC, BOJ, BOS, DERBY WINNER – Béla Siklósi (HU)
12.10.2019 – IDS Dortmund (DE) – V2, Res. Anw. Dt. Jug. Ch. (VDH) – A. Sandes
13.10.2019 – IDS Dortmund (DE) –  V1, Anw. Dt. Jug. Ch. (VDH) Bester JugenhundHerbst Jugendsieger 2019!
25.10.2019 – IDS Bratislava (SK) – Exc.1,CAJC, BOJ, BOB !!! – Boris Spoljarič (HR)
26.10.2019 – IDS Bratislava (SK)Exc.1,CAJC, BOB !!! Lenka Fairaislová (CZ)
27.10.2019 – IDS Bratislava (SK) – Exc.1,CAJC, BOJ, BOS – Gabriela Ridarčíková (SK)
15.11.2019 – Geneva (CH) – Exc.1, CAJC, BOJ, BOS – Eytan Hendel (IL)
15.11.2019 – Geneva (CH) – Exc.1. CAJC, BOJ, BOB, BIS junior 2 MÍSTO!!! – Einar Paulsen (DK)
16.11.2019 – Geneva (CH) – Exc.1, CAJC
Fabio Amorim (BR)
17.11.2019 – Geneva (CH) – Exc.1,
CAJC, BOJ – Boris Chapiro (FR)
07.12.2019 – IHA Wels (AT) – Exc.1, CAJC, BOJ, BOB !!! – Andras Korozs
08.12.2019 – IHA Wels (AT) – Exc.1, CAJC, BOJ, BOB!!! – Mag. Gerhard Pollinger – Sorré


Mezitřída:
XX.XX.2020 – 


Třída otevřená:
XX.XX.2020 – 

 

Galerie: